Nezaradené

O nás

Sme slovenský internetový obchod, ktorý ponúka veľký výber rôznych typov podláh, interiérových dverí, exteriérových dverí, exteriérových žalúzii, izolačného materiálu a rôzneho ďalšieho sortimentu a doplnkov. Naše pôsobenie je najmä na Slovenskom trhu ale tovar predávame aj do okolitých štátov SR, ako napr. Rakúsko, Nemecko, Poľsko a najmä Česká republika.

So zákazníkmi jednáme vždy len na profesionálnej úrovni, aby prebehol každý jeden obchod efektívne, rýchlo a s maximálnou spokojnosťou. Každú jednu objednávku sa snažíme čo najrýchlejšie spracovať a dôkladne skontrolovať, aby mal každý zákazník tovar na mieste doručenia čo najskôr a bez akýchkoľvek poškodení. Rýchlosť dodania a spokojnosť zákazníka je pre nás najdôležitejšia.

Tovar, ktorý si zákazník objedná, vyrábajú renomované spoločnosti, ktoré sú známe vo svete. V prípade reklamácii alebo poškodenia tovaru, ktoré môžu nastať napr. pri preprave tovaru alebo vadne vyrobeným výrobkom, sa reklamáciu snažíme okamžite riešiť s dodávateľom alebo výrobcom a reklamáciu vybaviť a spracovať čo najskôr.

Pre našich zákazníkom poskytujeme pri niektorých produktoch predĺžené záruky, pri niektorých značkách dopravu tovaru pri objednávke nad 150€ zadarmo, odborné poradenstvo, dopravu tovaru našimi nákladnými vozidlami a mnoho ďalších benefitov.

Snažíme sa každému jednému zákazníkovi maximálne vyhovieť, aby sa k nám vždy s radosťou vracal.

Tím MojaPodlaha.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *